Máte právo na to aby se vám nelíbily moje názory a já mám zase právo nebrat to na vědomí...Všichni přece máme svá práva.

Chceš být moje SB?Tak napiš sem
Jsi Beatlemaniak?Pak tě určitě pobaví odpovědět na otázku měsíce Května a Června =>TADY

Prosinec 2008

Výsledky Britské ankety o nejlepší píseň všech dob

31. prosince 2008 v 0:37 | křupka |  >News>
Guinnessova kniha rekordů uspořádala v Británii anketu, jejímž cílem bylo vytvořit žebříček nejpopulárnějších písní v dějinách hudby. Zapojilo se 31 000 Britů.

1. Bohemian rhapsody - Queen
2. Imagine - John Lennon
3. Hey Jude - Beatles
4. Dancing queen - ABBA
5. Like a prayer - Madonna
6. Angels - Robbie Williams
7. Strawberry fields forever - Beatles
8. Wannabe - Spice Girls
9. Yesterday - Beatles
10. Let it be - Beatles
11. Smells like teen spirit - Nirvana
12. Don't look back in anger - Oasis
13. Nothing compares 2 U - Sinead O'Connor
14. Suspicious minds - Elvis Presley
15. Billie Jean - Michael Jackson
16. Losing my religion - REM
17. Hotel California - Eagles
18. I do it for you - Bryan Adams
19. A whiter shade of pale - Procol Harum
20. With or without you - U2

Beatles in Simpsnovi

31. prosince 2008 v 0:32 | křupka |  The Beatles

mazec :D

Johnovo životopis

31. prosince 2008 v 0:21 | křupka |  John Lennon
John Winston Lennon se narodil v ranních hodinách 9. října 1940 v liverpoolské nemocnici Oxford Street Maternity Hospital. Jeho matka se jmenovala Julia Stanley a narodila se 12. března 1914 v Liverpoolu, jeho otcem byl Alfred J. Lennon (narozen 14. prosince 1912), lodní stevard. Johnovy rodiče se brali 3. prosince 1938 na liverpoolské radnici. Líbánky strávili v kině a druhý den Alfred odplul do Indie, odkud posílal Julii jenom šeky.
John zpočátku vyrůstal u Juliiných rodičů na Newcastle Road. Později na něj měla velký vliv jeho teta Mary Elizabeth, přezdívaná Mimi, která ho vychovávala v Mendipsu (Menlove Avenue 251). Dům se nacházel v těsné blízkosti Jahodových polí, dívčího penzionátu Armády spásy. V červenci 1946 se Alfred Lennon na nějaký čas vrátil do Anglie a vzal si Johna na delší dobu do Blackpoolu. Chtěl ho přesvědčit, aby s ním odjel na Nový Zéland. John se však rozhodl zůstat s matkou. Freddie odjel sám a už o sobě nedal vědět. K Johnovi se začal hlásit až v období beatlemánie.
"Je pro mě velmi důležité, aby lidé věděli, že jsem skutečně měl matku. Náhodou se stalo, že měla manžela, který za války odjel na moře, takže to nějaký čas měla velmi těžké. Přesto jsem však rozhodně nebyl sirotek. Moje maminka byla velmi živá a dobrá a bydlela jen patnáct minut chůze od mých tetiček. Pravidelně jsem se s ní stýkal. Jen jsem s ní nežil po celou dobu. To je všechno."


V sedmi letech začal John sám vymýšlet básničky a krátké povídky, které doplňoval svými obrázky. Hodně četl, obzvláště si oblíbil Alenku v kraji divů a za zrcadlem. Když mu bylo deset, dostal foukací harmoniku. To byla jeho první zkušenost s hudbou. Začal zpívat v kostelním sboru. V roce 1952 nastoupil do gymnázia Quarry Bank na Harthill Road. Protože Johna vychovávala prakticky pouze teta Mimi, jeho matka Julia si získávala pozornost svého syna i jeho spolužáků svými výstředními kousky. "Měli jsme ji rádi, protože byla jediná, kdo nám rozuměl. Říkala to, co jsme chtěli slyšet, a stejně jako my dělala jenom to, co jí dělalo potěšení."

Julia naučila Johna několik prvních akordů na banjo a později také na španělku, kterou mu jednoho dne koupila za 17 liber. Vlastnila také gramofon a často s Johnem poslouchali nahrávky Elvise Presleyho. John byl definitivně ztracen. První píseň, kterou se naučil hrát, byla That'll be the day. Spolu se spolužáky vytvořil kapelu Quarrymen, která zpočátku hrála pouze skiffle, ale časem přešla na rock'n'roll. "Kytara je dobrá věc, Johne, ale na živobytí si s ní nikdy nevyděláš."
15. červenec 1958 otřásl Johnem na celý život - jeho matku přejelo před Mendipsem auto řízené opilým policistou a byla na místě mrtvá. Toto trauma bylo příčinou upevnění přátelství s Paulem McCartneyem, kterému zemřela jeho matka v roce 1956 na rakovinu.
Ze základní školy Quarry Bank, kterou navštěvoval v letech 1952-1957, postoupil John na Liverpool College of art. V té době se seznámil se svou budoucí manželkou Cynthií Powellovou. V roce 1959 se Lennon rozhodl odstěhovat od Mimi a začal bydlet u svého kamaráda výtvarníka Stuarta Sutcliffa, kterého přesvědčil, aby si koupil baskytaru a hrál s ním v Beatles. V srpnu 1962 otěhotněla Johnova přítelkyně Cynthia a 23. srpna 1962 byli oddáni. Mimi se svatby nezúčastnila. 8. dubna 1963 se narodil John Charles Julian Lennon. John byl nadšen, ale vzhledem k právě propuknuté beatlemánii mu na výchovu syna moc času nezbývalo. V roce 1964 se Lennonovi odstěhovali z Liverpoolu do Londýna, později do panského sídla Kenwood.
9. listopadu 1966 navštívil John Lennon v londýnské galerii Indica výstavu nazvanou Nedokončené obrazy a předměty, která byla průřezem z tvorby avantgardní umělkyně Yoko Ono. Oba si na první pohled padli do oka, i když se jejich cesty sešly až později.
"Nikdy předtím jsem nepoznal, co je to láska. Zasáhlo mě to tak prudce, že jsem okamžitě musel skončit manželství s Cynthií."


Cynthia podala žalobu o rozvod 22. srpna 1968 poté, co ve svém domě našla Yoko Ono oblečenou ve svém županu. V roce 1970 byli oficiálně rozvedeni a Cynthia se okamžitě provdala znovu, ale za krátký čas se znovu rozvedla a rozhodla se žít sama s Julianem v Liverpoolu. Svatba Johna s dcerou bohatého japonského bankéře Yoko se konala 20. března 1969 na Gibraltaru. "Je to zde velkej a nádhernej svět. Yoko a já ho budeme objevovat až do chvíle, kdy zemřeme."

Po rozpadu Beatles získává John Lennon velký vliv v politice svými protestními písněmi a účastmi na mírových akcích. Za všechny jmenujme protiválečnou píseň Give peace a chance namířenou proti válce ve Vietnamu, společné mírové bed-in s Yoko Ono v Amsterdamu a Montrealu, koncert za propuštění Johna Sinclaira v Ann Arbor nebo vánoční reklamní akci War is over-if you want it.
"Chci, aby mě lidi milovali. Chci být milován."


3. září 1971 se Lennonovi definitivně odstěhovali do Spojených států, ale 16. března 1972 jim bylo doručeno oznámení o deportaci pro Johnovo odsouzení z roku 1968 kvůli drogám. Začíná Johnův několikaletý boj s americkými úřady, jehož detailní pozadí bylo definitivně odhaleno zpřístupněním Lennonových spisů FBI v roce 2006 a popsáno ve filmovém dokumentu The U.S. vs. John Lennon.
18. září 1973 John odjíždí do Los Angeles, kde tráví čas s milenkou May Pang, Yoko zůstává v New Yorku. toto období je známé pod označením 'lost weekend'. V lednu 1975 se oba manželé opět scházejí. "Odloučení prostě nic nevyřešilo."

"Peču chleba a starám se o dítě. Každý se mě neustále ptá, co dělám jinak. Odpovídám jim: Děláte si legraci? Protože, jak každá žena v domácnosti ví, starat se o jídlo a o děti je práce na celý den. Když jsem ale viděl, jak všechno jídlo je snědené, pomyslel jsem si: Hej! Dostanu za tohle zlatou desku nebo šlechtický titul nebo vůbec nic?"

9. října 1975, na Johnovy 35. narozeniny, se narodil Sean. "Sean je to, čemu se říká dítě lásky. Doktoři nám říkali, že nikdy nebudeme moct mít děti. Už jsme se skoro vzdali."
18. dubna 1975 John Lennon naposledy vystoupil před veřejností, a to v hudebním pořadu A salute to Lew Grade. Rozhodl odejít z veřejného života a starat se o výchovu svého druhého syna, kterému chtěl vynahradit vše, co neposkytnul prvorozenému Julianovi. "Sean nebude jíst cukr a Sean se nebude dívat na televizní reklamy a jak se lidi navzájem střílí a nebude mít televizi jako chůvu a nebude chodit do školy a nebudou ho ignorovat a na svý otázky dostane vždycky odpověď."


27. července 1976 získává John konečně zelenou kartu. "Je to senzační žít tu zas legálně."
V roce 1980 se po dlouholeté přestávce vrací na hudební scénu albem Double fantasy, poskytuje interview novinářům. "Těch posledních pět let mi pomohlo osvobodit se od mého vlastního myšlení a od mého vlastního obrazu sebe samého. Trvalo mi čtyřicet let, než jsem konečně dospěl. Vidím teď věci, o kterých jsem předtím nevěděl, že existují."
8. prosince 1980 v 22.49 hodin byl život Johna Lennona násilně ukončen výstřely před domem Dakota v New Yorku. Vrahem je fanoušek Mark David Chapman, kterému dal John odpoledne autogram a byli spolu vyfotografováni.
"Vypadá to, že se dožiju čtyřicítky, a život prej začíná ve čtyřiceti. To jako když je vám jedenadvacet a říkáte si: Senzace. A co se stane teď?"

V prohlášení o Johnově smrti Yoko Ono říká: "Řekla jsem Seanovi, co se stalo. Ukázala jsem mu fotografii jeho otce přikrytého papírem a vysvětlila situaci. Vzala jsem ho k místu, kde John ležel, když byl zastřelen. Sean chtěl vědět, proč ten člověk Johna zastřelil, když ho měl rád. Vysvětlila jsem mu, že byl pravděpodobně duševně nemocný. Sean mi řekl, že bychom měli zjistit, jestli byl opravdu šílený nebo jestli chtěl Johna skutečně zabít. Řekla jsem mu, že o tom rozhodne soudní dvůr. To se o tom bude rozhodovat na dvoře? Zeptal se mě. Takhle se vždycky vyptával svého otce. Byli spolu velcí kamarádi a John by byl jistě hrdý na Seana, kdyby tohle slyšel. Sean později plakal. Řekl také: Teď je tatínek částí Boha. Myslím, když člověk zemře, stane se mnohem větším, protože je částí všeho. Nevím, co bych k tomu, co řekl Sean, měla dodat. Tichá pobožnost se bude konat 14. prosince ve dvě hodiny odpoledne a potrvá deset minut."

"Je lepší ztratit se jako starej voják než vyhasnout."

Aukce podpisu E.Rigby

31. prosince 2008 v 0:12 | křupka |  The Beatles
Dokument s podpisem E. Rigby byl vydražen 27. listopadu na charitativní aukci. Jeho cena se vyšplhala na 115 tisíc liber. Myčka nádobí v liverpoolské městské nemocnici, jejíž jméno se shoduje se jménem hrdinky jedné písně Beatles, podle tohoto dokumentu brala měsíční plat 14 liber.

Broučci :)

31. prosince 2008 v 0:10 | křupka |  ->>Odkazy<<-
Chceš mít pořád pod kontrolou různé výstavy,vzniklá muzea a prostě kžadou novinku týkající se Beatles?Máš možnost ZDE -i když každý BEATLESák tuhle stránku zná i přesto to semka dávam :)

4.9.1962>Abbey Road

31. prosince 2008 v 0:07 | křupka |  Fotky,obrázky...


Šílené fanynky :-O

30. prosince 2008 v 23:49 | křupka |  The Beatles
Šmarjá :-O ale tak,nevim jak bych se chovala já :D


Jsem tuhle fotku poslala kámošce a řekla jsem jí:

já:´´to byly bláznivý holky co? a ona:
ona:´´no já bych chtěla vidět tebe :D´´
a já:´´no já bych tam pravděpodobně někdě pošla xD´´jo a jináč tahle fotka je když Broukům předávala královna ten titul :)

John→kusowkáá

30. prosince 2008 v 23:46 | křupka |  Fotky,obrázky...
no jůůůůůůů ♥♥ :)

Barvičky

30. prosince 2008 v 23:35 | křupka |  ->>For you<<-
Orchid
#da70d6-0,160,5880,647
MediumVioletRed#c71585-0,100,8090,431
DeepPink#ff1493-0,0910,539
HotPink#ff69b4-0,0810,705
LavenderBlush#fff0f5-0,0510,970
PaleVioleTRed#db7093-0,050,5970,649
Crimson#dc143c-0,030,8330,470
Pink#ffc0cb-0,0210,876
LightPink#ffb6c1-0,0210,856
snow#fffafa01,0000,990
LightCoral#f0808000,7880,721
RosyBrown#bc8f8f00,2510,649
IndianRed#cd5c5c00,5300,582
Red#ff0000010,5
Firebrick#b2222200,6790,415
Brown#a52a2a00,5940,405
DarkRed#8b0000010,272
Maroon#800000010,250
MistyRose#ffe4e10,01610,941
salmon#fa80720,0170,9310,713
tomato#ff63470,02510,639
DarkSalmon#e9967a0,0420,7160,696
Coral#ff7f500,04410,656
OrangeRed#ff45000,04510,5
LightSalmon#ffa07a0,04710,739
Sienna#a0522d0,0530,5600,401
seashell#fff5ee0,06810,966
chocolate#d2691e0,0690,750,470
SaddleBrown#8b45130,0690,7590,309
SandyBrown#f4a4600,0760,8700,666
PeachPuff#ffdab90,07810,862
peru#cd853f0,0820,5860,525
linen#faf0e60,0830,6660,941
bisque#ffe4c40,09010,884
DarkOrange#ff8c000,09110,5
BurlyWood#deb8870,0930,5680,7
AntiqueWhite#faebd70,0950,7770,911
Tan#d2b48c0,0950,4370,686
NavajoWhite#ffdead0,09910,839
BlanchedAlmond#ffebcd0,09910,901
PapayaWhip#ffefd50,10310,917
moccasin#ffe4b50,10510,854
Orange#ffa5000,10710,5
Wheat#f5deb30,1080,7670,831
OldLace#fdf5e60,1080,8510,947
FloralWhite#fffaf00,11110,970
DarkGoldenrod#b8860b0,1180,8870,382
Goldenrod#daa5200,1190,7440,490
cornsilk#fff8dc0,13310,931
Gold#ffd7000,14010,5
LemonChiffon#fffacd0,1510,901
Khaki#f0e68c0,150,7690,745
PaleGoldenrod#eee8aa0,1510,6660,8
DarkKhaki#bdb76b0,1540,3830,580
ivory#fffff00,16610,970
LightYellow#ffffe00,16610,939
beige#f5f5dc0,1660,5550,911
LightGoldenrodYellow#fafad20,1660,80,901
Yellow#ffff000,16610,5
Olive#8080000,16610,250
OliveDrab#6b8e230,2210,6040,347
YellowGreen#9acd320,2210,6070,5
DarkOliveGreen#556b2f0,2270,3890,301
GreenYellow#adff2f0,23210,592
charTReuse#7fff000,25010,5
LawnGreen#7cfc000,25110,494
DarkSeaGreen#8fbc8b0,3190,2670,641
honeydew#f0fff00,33310,970
PaleGreen#98fb980,3330,9250,790
LightGreen#90ee900,3330,7340,749
LimeGreen#32cd320,3330,6070,5
Lime#00ff000,33310,5
ForestGreen#228b220,3330,6060,339
Green#0080000,33310,250
DarkGreen#0064000,33310,196
SeaGreen#2e8b570,4060,5020,362
MediumSeaGreen#3cb3710,4070,4970,468
SpringGreen#00ff7f0,41610,5
MintCream#f5fffa0,41610,980
MediumSpringGreen#00fa9a0,43610,490
MediumAquamarine#66cdaa0,4430,5070,601
Aquamarine#7fffd40,44410,749
Turquoise#40e0d00,4830,7200,564
LightSeaGreen#20b2aa0,4900,6950,411
MediumTurquoise#48d1cc0,4930,5980,550
azure#f0ffff0,510,970
LightCyan#e0ffff0,510,939
PaleTurquoise#afeeee0,50,6490,809
Aqua#00ffff0,510,5
Cyan#00ffff0,510,5
DarkCyan#008b8b0,510,272
Teal#0080800,510,250
DarkSlateGray#2f4f4f0,50,2530,247
DarkTurquoise#00ced10,50210,409
CadetBlue#5f9ea00,5050,2540,5
PowderBlue#b0e0e60,5180,5190,796
LightBlue#add8e60,5400,5320,790
DeepSkyBlue#00bfff0,54110,5
SkyBlue#87ceeb0,5480,7140,725
LightSkyBlue#87cefa0,5630,920,754
SteelBlue#4682b40,5750,440,490
AliceBlue#f0f8ff0,57710,970
DodgerBlue#1e90ff0,58210,558
LightSlateGray#7788990,5830,1420,533
SlateGray#7080900,5830,1250,501
LightSteelBlue#b0c4de0,5940,4100,780
RoyalBlue#4169e10,6250,7270,568
CornflowerBlue#151b8d0,6580,7400,317
GhostWhite#f8f8ff0,66610,986
lavender#e6e6fa0,6660,6660,941
Blue#0000ff0,66610,5
MediumBlue#0000cd0,66610,401
DarkBlue#00008b0,66610,272
MidnightBlue#1919700,6660,6350,268
Navy#0000800,66610,250
SlateBlue#6a5acd0,6890,5340,578
DarkSlateBlue#483d8b0,6900,390,392
MediumSlateBlue#7b68ee0,6900,7970,670
MediumPurple#9370db0,7210,5970,649
BlueViolet#8a2be20,7530,7590,527
Indigo#4b00820,76210,254
DarkOrchid#9932cc0,7780,6060,498
DarkViolet#9400d30,78310,413
MediumOrchid#ba55d30,8000,5880,580
Thistle#d8bfd80,8330,2420,798
Plum#dda0dd0,8330,4720,747
Violet#ee82ee0,8330,7600,721
Fuchsia#ff00ff0,83310,5
Magenta#ff00ff0,83310,5
DarkMagenta#8b008b0,83310,272
purple#8000800,83310,250
White#ffffffgray01
WhiteSmoke#f5f5f5gray00,960
gainsboro#dcdcdcgray00,862
LightGray#d3d3d3gray00,827
Silver#c0c0c0gray00,752
DarkGray#a9a9a9gray00,662
Gray#808080gray00,501
DimGray#696969gray00,411
Black#000000gray0
0


Pozadí

30. prosince 2008 v 23:25 | křupka |  ->>For you<<-
Pozadíí

30. prosince 2008 v 23:23 | křupka |  ->>For you<<-
Obrázek “http://i5.piczo.com/view/2/w/4/k/g/p/4/z/h/0/a/1/img/i270502580_97503.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zajímavosti

30. prosince 2008 v 23:19 | křupka |  ->>For you<<-
Už ses někdy pokusila kýchnout si s otevřenýma očima? Zkoušíš to zbytečně! Prostě to nejde!
Když kýchneš opravdu silně, můžeš si zlomit žebro?
Když zkusíš kýchání potlačit, může ti prasknout žíla v hlavě nebo krku a ty můžeš zemřít?
Když zkusíš při kýchání držet oči otevřené, mohou být vytlačeny?
Věděla jsi, že holky vidí ve tmě daleko lépe než kluci? Tak toho bys měla náležitě využít!
Každý člověk má celkem 696 svalů. A 34 z nich si můžeš lehce procvičit už jenom při líbání!

Úvahy :D

30. prosince 2008 v 23:11 | křupka |  ->>For you<<-
Úvaha č.1
> Kdo brzo vstává, tomu Bůh pomáhá.
> Kdo brzo vstává, spí po obědě.
> Kdo spí po obědě, nespí v noci.
> Kdo nespí v noci, ten chodí flámovat.
> ZÁVĚR: BŮH POMÁNÁ TĚM, KDO CHODÍ FLÁMOVAT
Úvaha č.2
> Představ si kus švýcarského sýra, který je plný děr.
> Čím víc sýra, tím víc děr.
> Každá díra zabírá místo, kde by mohl být sýr.
> Takže čím víc děr, tím míň sýru.
> Čím víc sýru, tím víc děr a tím míň sýru.
> ZÁVĚR: ČÍM VÍC SÝRU, TÍM MÍŇ SÝRU
Úvaha č.3
>Bůh je láska.
> Láska je slepá.
> Stevie Wonder je slepý
> ZÁVĚR: STEVIE WONDER JE BŮH

Stupidní úsměv :D

30. prosince 2008 v 23:09 | křupka |  ->>For you<<-
1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svých zubů
.
.
.

2. všichni idioti, po prečtení první pravdy, to vyzkouší
.
.
.

3. první pravda je lež
.
.
.

4. práve teď se směješ protože si idiot
.
.
.

5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi
.
.
.

6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv

Už mě nebaví.....:D

30. prosince 2008 v 23:08 | křupka |  #Funn #

Rozdíly při holení :D

30. prosince 2008 v 23:02 | křupka |  ->>For you<<-
Kluci
- vleze si do koupelny, podrbe se na bradě a pak se podrbe v rozkroku
- pozoruje se zkoumavě v zrcadle a hledá stopy po chloupcích rašících pod nosem
- nic nenajde
- popadne zrcátko, které táta používá při holení a pozoruje se zbízka
- objeví jeden chlup-JO!
- rozzáří se jak sluníčko a vítězně si zabuší na prsa
- přemýšlí-použít pěnu a holítko nebo strojek?
- vezme si tátův holící strojek a zapne ho
- při pohledu na rotující břity mu naskáče husí kůže
- takže se raději rozhodne pro mokré holení
- přemýšlí-tátův holící gel Gillette Turbo Mach 3 nebo máminu pěstící holící pěnu Nivea for Woman?
- rozhodne se pro ten druhý
- má radost jak se mu to povedlo
- smyje si přebytečnou pěnu
- podívá se do zrcadla a lekne se. Ten chlup je sice pryč, ale obličej má příšerně rudý a plný škrábanců
- myslí si: To spraví aftershave!
- popadne tátovu vodu po holení Old Spice a půlku lahvičky si naleje do dlaní
- velkoryse-tak jak to viděl v reklamě-si to naplácá na tváře
- vykřikne-protože to pekelně pálí, celý obličej mu hoří
- se slzami v očích volá o pomoc
- nikdo nepřijde
- hledá náplasti, ale najde jen ty s obrázky medvídků
- šok! Právě si vzpoměl na svoje večerní rande
- myslí si: Řeknu jí, že si z ní nějaký tři debilové dělali srandu, a tak jsem jim ukázal, zač je toho loket!

25 příznaků dospělosti

30. prosince 2008 v 23:01 | křupka |  ->>For you<<-
1. Za oknem máš několik květináčů s kytkama a přitom se žádná z nich nedá kouřit.
2. Sex v úzké posteli pro jednoho už nepřichází v úvahu.
3. V ledničce máš víc jídla než piva.
4. Šest hodin ráno už není doba na chození do postele, ale naopak na vstávání
5. Tvoji oblíbenou písničku už hrají jen ve výtahu.
6. V televizi sleduješ hlavně předpovědi počasí.
7. Tví kamarádi se už žení a rozvádějí, místo aby si někoho narazili anebo ho nechali plavat.
8. Tvoje dovolená se smrskla ze sto třiceti dní na čtrnáct.
9. Nevystačíš už s džínama a svetrem, když se chceš ohodit.

Druhy sraní

30. prosince 2008 v 22:58 | křupka |  ->>For you<<-
Tekuté sraní
Druh, při kterém ze zadku vystříkne žlutohnědá tekutina, potřísní celou mísu, a zároveň ve stejné chvíli spálí citlivé zakončení vašeho tlustého střeva.


Sraní po mexickém jídle
Třída sama pro sebe.


Miláček davu (zvaný též Potěšení pro každého)
Tohle hovno je tak úchvatné svou velikostí anebo vzhledem, že ho prostě před spláchnutím musíte ukázat ještě někomu dalšímu.


Vylepšovač nálady
Je hovno, které se podaří vyrobit po delší zácpě, a vy zase můžete být konečně sám sebou.
Rituál
Sraní, které je prováděno v ten samý čas každý den a dokonalosti dosahuje za pomoci novin
.


Hovno pro Guinessovu knihu rekordu
Hovno tak pozoruhodné, že by mělo být zaznamenáno pro další generace.


Sraní zvané "Konec líbánek"
Jakékoliv hovno vytvořené za přítomnosti jiné osoby.


Ten, který sténá, aneb Vzdychač
Tak obrovské hovno, že se nedostane ven bez vokální asistence
.

Plavec aneb hydrofob
Toto hovno, které je charakterizováno svou plavbyschopností a nepotopitelností, je schopno se znovu a znovu vynořovat i po mnoha spláchnutích.


Zákopník
Hovno, které nejde setřást. Obvykle je na něj nutno zaútočit kolébavým či skákavým pohybem, často se ovšem také stává, že jediným řešením je popostrčit ho malým kouskem toaletního papíru.


Přízračné hovno
Takové hovno se záhadně objeví v záchodové míse a nikdo nepřipouští, že by ho tam
kdy vložil.


Kuk-a-jepryč hovno (peek-a-boo hovno)
Teď ho vidíte, teď zase ne. Tohle hovno si s vámi pěkně zahrává! Vyžaduje značnou dávku trpělivosti a výbornou kontrolu svěrače
.

Vymeditované hovno
Vyvolané projímadlem. Nepočítá se.


Sraní zvané Rychlá vykládka
Je to ten druh, který je venku tak rychle, že sotva dostanete kalhoty ke kotníkům ve chvíli, kdy už je po všem.


Hovno zvané Tekutý instalatér aneb Zátka
Tento druh hovna je tak velký, ze totálně ucpe toaletu, která po spláchnutí přeteče a potřísní podlahu. (Měli jste se řídit radou uvedenou u Lincolnova polínka)


Sraní zvané Míšní pumpa
Tohle hovno při cestě ven bolí tolik, že byste přísahali, ze musí vycházet jinudy, než standardní cestou.


Sraní zvané "Myslím, že dneska porodím zadkem"
Velmi podobné Lincolnově Polínku nebo Míšní Pumpě. Tvar a velikost tohoto bobku připomíná půllitrovou plechovku od piva. Poté, co se vám ho nakonec podaří vypudit zůstává na konci vašeho zažívacího traktu chvíli vzduchoprázdno.


Sraní při kterém si říkáte "Příště musím to jídlo rozkousat pořádně"
Je takové, při němž vám zbytky paprikových chipsů, které jste snědli včera večer, pořeže vnitřek análního otvoru ve chvíli, kdy si ráno ulevujete.

btw.:jsem si skoro jistá že už jsem to sem jednou dávala,ale je to prostě mazec :D
Chceš být moje SB?Tak napiš semfree counters


Emoticône Pac Man 48Emoticône Pac Man 53Emoticône Pac Man 54Emoticône Pac Man 55Emoticône Pac Man 56Emoticône Pac Man 57Emoticône Pac Man 58Emoticône Pac Man 59Emoticône Pac Man 45Emoticône Pac Man 46Emoticône Pac Man 47Emoticône Pac Man 48Emoticône Pac Man 49Emoticône Pac Man 50
...enojo.gif image by Salisko.... chibi_white_01.gif image by Lowinka.hearts!969!CamparisObrázek “http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1pixelmyspace/onlineicons/online6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.kacenka*man**woman*kisscloverhmm.gif image by SaliskoHranolky *812*bitch.gif bitch image by Saliskoilhanek WCheadphonesapple1Photobucket!1070!Soda 2  *bb004b3582c7c.gif