Máte právo na to aby se vám nelíbily moje názory a já mám zase právo nebrat to na vědomí...Všichni přece máme svá práva.

Chceš být moje SB?Tak napiš sem
Jsi Beatlemaniak?Pak tě určitě pobaví odpovědět na otázku měsíce Května a Června =>TADY

STOP testování na zvířatech!!!!!

4. srpna 2007 v 12:33 |  Zvířata,týrání zvířat.......
Firmy,které testují na zvířatech:
-všude je zde jenom jeden druh značky,ale testuje je calá firma NIVEA.
-lepidlo této náplasti se také testuje na malých nevinných zvířátkách
A tyto firmy způsobí:
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web!Nemusíte nikam psát,kdo je jeho tvůrce.Hlavní je tento článek,ne zdroj článku.Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova.
Většině z vás tyto obrázky příjdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná.Prosím,podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a hlavně ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Chceš být moje SB?Tak napiš semfree counters


Emoticône Pac Man 48Emoticône Pac Man 53Emoticône Pac Man 54Emoticône Pac Man 55Emoticône Pac Man 56Emoticône Pac Man 57Emoticône Pac Man 58Emoticône Pac Man 59Emoticône Pac Man 45Emoticône Pac Man 46Emoticône Pac Man 47Emoticône Pac Man 48Emoticône Pac Man 49Emoticône Pac Man 50
...enojo.gif image by Salisko.... chibi_white_01.gif image by Lowinka.hearts!969!CamparisObrázek “http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1pixelmyspace/onlineicons/online6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.kacenka*man**woman*kisscloverhmm.gif image by SaliskoHranolky *812*bitch.gif bitch image by Saliskoilhanek WCheadphonesapple1Photobucket!1070!Soda 2  *bb004b3582c7c.gif